III. etapa 2. den

Tím jak jsem včera brzy usnul, taky jsem brzy vstal. Respektive válel jsem se až do cca 7 kdy jsem dal sprchu, ošetřil puchýř na pravé noze – na plošce chodidla. Pak na snídani a alou na cestu. Šlo se lépe. Rozhodl jsem se, že se budu držet více na oficiálně značených cestách než chodit po těch lesních jak ukazuje stezka, ale já se tam ztrácím. Ráno jsem chvilku mluvil s bráchou. Pak jsme se moc neslyšeli tak jsme to ukončili – špatný signál.

Přešel jsem do Českého Švýcarska

Přes Jetřichovice a dávám si pauzu, pivečko a smažený květák s bramborem a tatarkou. Rád bych došel až na chatu Luž, kde bych se chtěl ubytovat. Podle Mapy.cz to ukazuje ještě 26 km. Mám právě 14,49 km tak nevím jestli to dám. Nesmím pít moc piva. Zastavím se tady ještě v obchodě pro něco a uvidíme, musí to jít! V obchodě teda měli prd, ale aspoň jsem si vzal 2 corny tyčinky.

Jako cesta to byla šílená. Ploužil jsem se, vůbec mi to nešlo. Došel jsem nakonec až do Jiřetína pod Jedlovou, ale byl to boj. V Jedlové na železniční stanici jsem si dal jednu kofolu za 40,- zespodu sudu, ale i tak to stálo za to. Pak se ještě odploužil do Jiřetína, kde už jsem padl.

Celkově se mi rozšířil puchýř na pravé noze a zlobí mě kotník na levé 😕 těch 40 km už asi bylo vážně moc. 

Dal jsem večeři – smažený sýr s bramborem, tatarkou a kofolou. Ubytování mám hezký apartmán, ale až úplně nahoře 😂 a vyjít ty schody chtělo sílu. 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
%d