Camino den 3

Dnešní noc, už jsem byl chytřejší. Bylo to fajn. Myslím, že jsem se docela i vyspal. Škoda jen, že když se vzbudím, jako dnes v 5, tak už pak blbě usínám, není spíš neusnu vůbec, jako dneska.

Takto ráno mě kotník nebolí, ale pokusím se najít lékárnu jestli budou mít tejp.

Poučen že včera, jsem si večer koupil bagetu a něco jako žervé, Croissanty a snídaně dnes bude v mé režii.

Při snídani jsem potkal paní ze Šumavy a dost se zakecal. Nicméně 8:20 jsem na cestě. Blbé je, že mimo nohy, jsem si nějak blbě hnul při zvedání batohu se zády. Ale to se hold poddá.

Po 5 km je čas na kávu 🙂 jo a mám spálené uši. U kafe potkávám asi 80 letého chlapíka z Norska. Neuvěřitelně šlachovitý a vitální.

Káva dopita a můžeme vyrazit. Po cestě si dávám 2 druhý ze 3 kroasanů ze včera.

Dnes se víceméně pořád předháníme míjíme se stejnými lidmi. Jednou je to kluk, který zatím nevím odkud je, podruhé je to holka z Chorvatska co se už 2 noci vidíme na ubytování, jindy zase děda z Norska, a známí z USA a Koree – ne Japonska.

Dokonce jsem potkal i tu holku z Čech co jsme se viděli první noc. Šli jsme spolu asi 4 hodiny. Potkal jsem ji když odpočívala. Dal jsem si na chvilku taky pauzu a nabídl ji croissant. Aspoň jsem je dojedl 🙂 po cestě jsme potkali jednu řeku, kde už se osvěžoval ten kluk co nevím odkud je.

Šárka si šla zaplavat, já si jen namočil nohy a nákrčník. I ten mi přišel ze smrděl 😂 Pak jsme potkali něco jako trail magic?

Aktuálně je 14:42 a dělám si další větší pauzu, v nohách mám 24 km tak dávám vyvětrat nohy.

Dneska musím říct. Dnes se kotník držel fakt dobře. Naopak se začíná projevovat druhá noha / nějaká šlacha pod kolenem? A do toho mám spálené uši, krk, jednu ruku a lýtka 🙂 ale je to krásné!

Po cestě jsem se střídal s Douglasem (USA) A Liem ( ten z Korew. Pokoušel se mi říct i něco jako příjmení, ale fakt mě to nešlo vyslovit, takže jen Li)

Po 33 km jsem dorazil do města Ponte de Limo. Kde mají super krásnou řeku, mosty a nádherné ubytování, jen za 5€.

Na ubytování už byl německý poutník co se potkáváme, norský dědeček., paní z Peru a ještě někdo koho jsem zatím neviděl. Po sprše jsem tady našel i Šárku. Když jsme se vrátili z večeře – měl jsem něco jako kebab a místní – dobrý) pivo za 6,20€ tak ti byl u Douglas a Li.

Tak prozatím dobrou a uvidíme co zítra. Buen Camino.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
%d