Camino den 10

Dnes jsem tedy spal! I přes občasný řev racků jsem spal prima. Jen je mi smutno. Tohle je poslední den. Zítra ráno odlet domů. Domů se moc těším, na své děti a rodinu, přesto jde o konec něčeho skvělého.

Po sprše a snídani jsem vymýšlel dnešní plan. Taky co si vzít sebou. Vzal jsem si krosnu s pitím a pár věcma. Hlavně peněženka a telefon v bederním pásu mi přišli bezpečnější a pro mě komfortnější než to všechno mít v malém poloprůsvitném batohu na zádech. A tak jsme se s krosnu vydali na naši poslední štaci, na této cestě.

Z ubytování jsem šel přímo dolů k řece, podél které jsem chtěl dojít až k oceánu.

Taky jsem se zastavil na své poslední kafe tady a konečně ochutnávám také místní koláček, co my byl doporučen Marcelou z Frýdku.

Že jsem na něj nenarazil dřív, je skvělý! A komplet za 2€? No přesto jdeme dál. Cesta ubíhala hezky, bylo nádherné počasí. Po nějaké té hodince procházkovou chůzí jsem přišel k oceánu. Oceán je opravdu nádherný! Bylo úžasné tam být, I když byl oceán studený a lehce foukalo! Myslím, že bych tam mohl sedět velmi dlouho!

Na zpáteční cestě jsem dostal hlad, ale všechny restaurace mi přišli takové připravené na turisty a to jsem nechtěl. Nakonec jsem přišel přes asi dva obchody k jednomu co se mi líbil a vyřešil to nákupem bagety, grilovaného kuřete, malého piva (Super Bock) a jako dezert jahody.

Takže oběd za nějakých 6,40€ a s takovým výhledem! Po cestě zpět do ubytka mi 3 lidi nabízeli trávu nebo hašiš 😂 asi vypadám hodně zoufale.

A ještě fotky které už se nikam nevešly

A tímto končí má skvělá cesta / dovolená / zkušenost. Zítra brzy ráno letím domů. Tak zase příště u nějakého dobrodružství.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
%d